Класиране за платена форма и незаети държавни субсидии

Класиране – Допълнителни държавни субсидии

Класиране – Платена форма на обучение

Това са файлове в PDF формат, които можете да изтеглите и прегледате.

Какво трябва да направите, за да се запишете, ако вече сме Ви приели

1. Да проверите каква такса трябва да заплатите за зимен семестър – посочена е тук

2. Да закупите комплект документи за записване в книжарниците на Ректората или от продавачите край входовете.

Нужни са Ви само:

• студентска книжка
  • лична карта

Не си давайте парите за останалите ненужни формуляри. Ако имате съмнения, неясноти или Ви обясняват неща, които не сте прочели тук, не се колебайте да ни намерите за съвет – ние се намираме в 63-та аудитория (мястото, където се подаваха документи за приема).

Трябва да носите 3 снимки – паспортен формат – лепят се на книжката, личната студентска карта и именника.

Именник можете да изтеглите и попълните от тук или да го получите при нас – не купувайте други, при нас са безплатни 😉 Философски факултет ползва свой формуляр за именник, предпочитаме го, но когато вече сте купили и попълнили друг – ще го вземем, за да не хабим ресурс, но това ще ни причини неудобство.

Вече сте предоставили документи – академични справки, уверения или дипломи, не е нужно до ги носите пак.

3. Трябва да попълните комплекта документи.
4. Да заплатите в Паричен салон, Северно крило на Ректората (където плащахте таксите за участие в приема) таксата за първи семестър на своето обучение и там да поставят печат в книжката Ви. Задължително е наличието на този печат, не го пропускайте, защото ще се наложи да се разкарвате пак до паричен салон.

Паричен салон работи от 8,30 – 17,00 часа

5.Договор за платено обучение магистри 2017_2018 трябва да попълните този договор в два екземпляра, ако сме Ви приели в платена форма. Можете да го изтеглете от тук или да го получите при нас в 63 аудитория

6.Да се запишете в 63-та аудитория на Ректората (трети етаж, Южно крило, където приемахме документи)

Приетите във Философски факултет ще се записват на

• 9.10.2017г. от 10 до 17ч.
  • 10.10.2017г. от 10 до 17ч.
  • 11.10.2017г. от 10 до 17ч.

6. Да получите своите потребителско име и парола за административната система на СУ (получава се при записването в 63-та аудитория)

ЧЕСТИТО НА ПРИЕТИТЕ!